niedziela, 8 listopada 2015

Ulubieniec Października

Ulubieniec Października

Hej!

Postanowiłam trochę urozmaicić swojego bloga, więc stwierdziłam, że zrobię nową serię, która będzie pojawiała się na koniec każdego miesiąca. Będę zamieszczać w niej wszystko co polubiłam w danym miesiącu. 


                  
     

Zacznę oczywiście od książek. Za dużo książek w tym miesiącu nie przeczytałam. Miałam w tym miesiącu baaardzo dużo nauki. Zaczęło się liceum. Jednak obiecuje, że w następnym postaram się bardziej. Najlepszą książką, którą polubiłam w październiku jest "Najdłuższa podróż", której recenzja jest już na blogu.

                                                                           

Co do muzyki to mam pięć piosenek, które słucham w kółko i w kółko.Filmem, a właściwie bajką, która bardzo mi się spodobała jest "Hotel Transylwania 2". Niby film animowany, bajka jak kto woli, ale naprawdę polecam każdemu bez względu na wiek. Można się nieźle uśmiać i poprawić humor. Z chęcią obejrzałabym go jeszcze raz. 
Zaczęłam też nałogowo oglądać serial "Pretty Little Liars". Słyszałam o nim wcześniej i osoby, które oglądały go wcześniej mówiły, że jest świetny. No i muszę powiedzieć, że przez te osoby muszę teraz nadrabiać zaległości w czytaniu.

Kolejnymi rzeczami, które polubiłam w październiku są dwie aplikacje na telefon. Pierwszą z nich jest Wattpadktóry jest dla mnie naprawdę niezłą sprawą. Jeśli ktoś nie zna jest to aplikacja, ale nie tylko na telefon można też z niej korzystać na komputerze, na której każdy może pokazać swoją twórczość w formie opowiadań. Jeśli znacie jakieś fajne opowiadania lub sami coś piszecie to piszcie w komentarzach, a przeczytam.
Drugą aplikacją jest Snapchat, który założyłam trochę pod wpływem znajomych, którzy ciągle robili zdjęcia na "Snapa". Założyłam i teraz nie żałuje. 
To by było na tyle. Piszcie czy się wam podoba pomysł z ulubieńcami miesiąca i  co wy byście tu umieścili. Piszcie jak najwięcej komentarzy, bo to na prawdę motywuje.