poniedziałek, 20 czerwca 2016

5 moich ulubionych seriali

Hej!
Przychodzę dzisiaj do was z pięcioma serialami, które bardzo mi się spodobały. Jeśli mam być szczera to muszę się przyznać do tego, że za dużo seriali w życiu nie obejrzałam. W zasadzie to wciągnęłam się w nie od jakiegoś roku. A jak na rok to chyba i tak dużo ich obejrzałam. Znajdą się tu seriale o różnorodnej tematyce. Jeśli znacie, któryś z nich, to napiszcie w komentarzu.

1. Nastoletnia Maria Stuart (Reign)


zwiastun serialu
Serial opowiada o Marii Stuart, która przybywa do Francji, aby poślubić następce tronu francuskiego -Franciszka. Jednak kiedy przybywa na dwór nie wszystko idzie po jej myśli.

2. The 100zwiastun serialu
Ziemia została zniszczona poprzez wojnę nuklearną. Niewielu ludzi udaje się uratować. Po prawie stu latach na Ziemię zostaje wysłana 100 nieletnich przestępców. 

3. Pamiętniki Wampirów (The Vampire Diaries)zwiastun serialu
Po długim czasie do swojego miast rodzinnego wraca dwóch braci, którzy spotykają tam dziewczynę przypominającą im kogoś bardzo ważnego dla obu.4. Outlanderzwiastun serialu
Koniec II Wojny Światowej. Sanitariuszka wojenna wraz ze swoim mężem postanawiają wyjechać do Szkocji, aby poznać historię rodziny mężczyzny. Jednak kiedy kobieta zbiera kwiaty na wzgórzu przenosi się w czasie do roku 1743.


5. Plotkara (Gossip Girl)


zwiastun serialu
Upper East Side - najelegantsza dzielnica Nowego Jorku. Tytułowa plotkara to jedna z bogatych dzieciaków, o których sama pisze na blogu. Opisuje każdy szczegół, ale nikt nie wie kim ona jest.

To już wszystko na dziś. Mam nadzieję, że wam się spodobało. Chciałabym, żeby każdy kto to przeczyta zostawił po sobie ślad, bo chciałabym się dowiedzieć ile was tu tak naprawdę jest.